sliderslidersliderslider

ALPS MUSIC CHALLENGE

Podejmij wyzwanie.

JURY

Jury w naszym konkursie zawsze składa się z osób opiniotwórczych, liczących się w środowisku. Muzyków, producentów, dziennikarzy, decydentów stacji radiowych.

Sam występ na koncercie finałowym to fantastyczna okazja do pokazania się osobom ze środowiska muzycznego.

SKŁAD

Michał Kozłowski

Reprezentant Taksidi, od 2014 roku zajmuje się tworzeniem line-up wszystkich festiwali które powstały pod marką Sound Project.

Damian Sikorski

Damian Sikorski - muzyk, basista, instrumentalista, kompozytor, dziennikarz muzyczny.
Od 18 lat czynnie grający muzyk, przez ten czas występował na całym świecie ( Stany Zjednoczone, Brazylia, Niemcy, Belgia, Holandia, Dania, Włochy, Austria, Polska).
Pracę dziennikarza muzycznego rozpoczął 10 lat temu nabierając doświadczenia w wielu rozgłośniach radiowych w Bydgoszczy i Warszawie. Od 2016 roku dziennikarz muzyczny w Czwórce Polskim Radiu.
Prowadzący między innym audycję „Będzie Głośno”, w której promuje debiutantów, a także rozmawia ze znanymi artystami i ludźmi świata muzycznego, którzy podpowiadają młodym artystom jak zaistnieć na Polskiej scenie muzycznej.

Piotr Blak

Muzyk, multiinstrumentalista i współzałożyciel zespołu Sorry Boys.
Twórca autorskiego projektu BLAK, w którym odpowiada za kompozycje oraz produkcje. Dyrektor artystyczny Klubokawiarni Towarzyska w Warszawie.

Festiwal

Występ na Sound Project 2020

W ramach nagrody zwycięski zespół wystąpi na festiwalu muzycznym we Francji w Serre Chevalier.

Występ odbędzie się w trakcie festiwalu Sound Project 2020 w terminie 20-29.03.2020, organizowanego przez biuro Taksidi - głównego partnera konkursu Alps Music Challenge!

Zgłoś swój zespół już dzisiaj, być może to Wy pojedzcie zagrać koncert w Alpach!

Osoby zainteresowane występem mogą pojechać na wyjazd z organizatorem. Tydzień białego szaleństwa, a do tego najlepsza muzyka!